Od początku działalności Transition Technologies ważny był dla nas sposób prowadzenia biznesu i angażowanie się w życie społeczne. Mieliśmy świadomość, że budowa silnej i stabilnej firmy jest możliwa tylko dzięki zaangażowaniu i pasji pracowników, zaufaniu naszych partnerów, a także świadczeniu najwyższej jakości usług.

Społeczne zaangażowanie, tworzenie unikatowych rozwiązań pomagających poprawić komfort ludzkiego życia oraz szeroko rozumiana edukacja są częścią naszej codziennej praktyki biznesowej i nieodłącznym elementem planów na przyszłość. Chętnie także dzielimy się naszymi doświadczeniami oraz dobrymi praktykami, popularyzując ideę społecznej odpowiedzialność biznesu.

CSR

Zaprogramuj swoją przyszłość z TT - Już dziś!

Obserwując trendy na rynku pracy oraz prognozując kierunki jego dalszego rozwoju podjęliśmy aktywne działania na rzecz nauki podstaw programowania wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Od listopada 2015 roku realizujemy ogólnopolski program edukacyjny "Zaprogramuj swoją przyszłość", którego celem jest rozwój praktycznych umiejętności w zakresie podstaw programowania. Wierzymy, że nabyte przez uczniów umiejętności ułatwią im wejście na konkurencyjny rynek pracy.

Pomoc w górach

Bezpiecznie w górach!

Polskie góry zachwycają niepowtarzalnym krajobrazem, ale niekiedy pokazują także swoje niebezpieczne oblicze. Wychodząc naprzeciw potrzebom ratowników Grupy Beskidzkiej GOPR oraz turystów, opracowaliśmy mobilną aplikację "Pomoc w górach", która dzięki funkcji geolokalizacji pozwala ratownikom szybciej dotrzeć do miejsca zdarzenia i udzielić pomocy poszkodowanym.

SeeingAssistant
SeeingAssistant

Większe możliwości dla osób z dysfunkcją wzroku!

W centrum naszych działań zawsze znajduje się człowiek. W oparciu o potrzeby osób niewidomych i słabowidzących, zespół naszych specjalistów opracował szereg aplikacji mobilnych tworzących rodzinę Seeing Assistant - grupę wirtualnych asystentów, którzy ułatwiając wykonanie codziennych czynności, podnoszą jakość życia osób z dysfunkcją wzroku.

CoderDojo

Edukacja najmłodszych

Silnie angażujemy się także w edukację w zakresie podstaw informatyki wśród dzieci. W Białymstoku, w ramach inicjatywy CoderDojo, pod okiem mentorów dzieci uczą się obsługi komputera, a nawet podstaw programowania i tworzenia stron internetowych.

Nasi programiści na zaproszenie dyrekcji szkół i przedszkoli przygotowują również ciekawe pokazy i prezentacje z zakresu programowania oraz z przybliżają dzieciom swoją pracę.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się